Co od webu očekávat

Mít vlastní webové stránky je dlouhodobá záležitost. Mít webové stránky s dlouhou historií a pravidelně se o ně starat doplňováním nových informací, fotografií a dat je cesta ke stavu, kdy Vám budou přinášet jen to dobré při vašem podnikání


Webové stránky by měly být jakýmsi odrazem podnikatelské činnosti. Rozhodně by měly zveřejňovat vždy to, co děláte, co jste doposud vytvořili. Měly by upřednostnit to, co je hlavním předmětem Vaší činnosti.
Stránky by neměly obsahovat informace nebo obrázky, které nepochází z Vaší produkce a neměly by obsahovat příliš mnoho dlouhých textů a příliš mnoho obrázků a fotografií.
Pokud budete vlastnit web se stručnými a pravdivými informacemi s přehlednou strukturou, ze které bude zákazník hned z první návštěvy vědět, že našel, co hledá, můžete očekávat, že Vás osloví s poptávkou anebo si Vaše stránky aspoň zapamatuje pro příští vyhledávání.
Webové stránky by měly být také jakýmsi centrem všech Vašich prezentací v různých katalozích ať už tištěných nebo internetových, kde budete mít uvedenou www adresu, protože když někdo najde Vaši prezentaci v jakémkoliv katalogu skoro pokaždé hledá odkaz na webové stránky.
Zde ovšem očekává nejčerstvější a nejúplnější informace.

Klíčová slova
Získání dobré pozice ve vyhledávačích je jedním ze základních kamenů úspěšného webu.

Zaručenou pozici lze zajistit PPC reklamou placenou společnosti Google nebo seznam.cz.
Tuto službu Vám, samozřejmě, v rámci správy webu můžeme zajistit.
Než ale společně zjistíme to pravé klíčové slovo, doporučujeme si nastavit ve Vašem webu klíčová slova korespondující s Vaší podnikatelskou činností a s lokacemi regionu nebo regionů, kde působíte nebo kam chcete Vaši činnost rozšířit.
V našich silách rozhodně není zajistit Vám garantovanou pozici na první straně vyhledávače. Jsme ale schopni posunout odkaz na Vaše stránky na hodně zajímavou pozici ve vyhledávačích. Mnohdy i na tu vysněnou první stranu.
Takto vytvořené klíčové slovo nebo klíčové slovní spojení bude nastavené po celou dobu funkčnosti webu.
V případě, že bude web dobře nastaven a budete se o něj starat občasnou aktualizací obsahu a přidáváním nových informací, fotek nebo jiných obrázků, bude pozice Vašeho webu ve vyhledávačích stoupat směrem nahoru.

Responzivní weby
Vytváříme responzivní weby - weby, které se vzhledem přizpůsobují zařízení, na kterém je prohlížen

S nástupem chytrých mobilních telefonů a tabletů se změnil i pohled na vzhled internetových stránek. S velmi rozdílnými rozměry zobrazované plochy bylo nutné začít přizpůsobovat vzhled stránek všem zařízením, na kterých je lze prohlížet.
Z počátku se vytvářel obsah stránek zvlášť na každé zařízení tak, aby bylo možné si jej prohlížet bez jakýchkoliv omezení.
Doba pokročila. Nyní se vytváří obsah jeden, který se přizpůsobuje pokaždé zařízení, na kterém je web prohlížen. Web je takzvaně responzivní.
My Vám tuto možnost, vytvoření responzivního webu, nabízíme jako nedílnou součást naší nabídky.