Kontakt
V případě zájmu o naše služby nás kontaktujte na níže uvedených kontaktech

...a douška nakonec:

Vlastnit webové stránky není doménou jen velkých firem. Vlastnit webové stránky můžou úplně všichni. A nejen, že můžou, myslíme si, že by je měli vlastnit všechny podnikatelské subjekty. Tedy i živnostníci s ročním obratem několika málo set tisíc korun.
Každý by měl mít na internetu dostupné informace, kde se může pochlubit tím, co a jak dělá a nabízí.
Ano, setkáváme se s častou reakcí, že ten, či onen řemeslník nebo ta, či ona firma mají v současné době práce dost a že web vlastně vůbec nepotřebují. Je to ale hodně zkreslený pohled.

Sami dobře víte, že situace na trhu ve všech oborech je jako na houpačce. Jsou doby, kdy to jde jaksi všechno samo a z toho přijde doba, kdy práce prostě není. Pak by se web i hodil. Ovšem čekat na dobu, kdy by byl web vhodný je hodně neprozřetelné.
Podnikatelé a živnostníci by si měli pořídit webové stránky právě v době, kdy se daří, kdy investice do webu nebude příliš velkým nákladem.

Každý web má svoji historii a čím je ta historie delší, tím se web lépe umisťuje ve vyhledávačích a svoji pozici si nadále vylepšuje.
Proto tedy, když přijde nepříliš hojné období, máte alespoň webové stránky na dobrých místech ve vyhledávačích a pokud někdo hledá firmu, který dodává službu nebo zboží, kterou zákazník potřebuje, máte daleko větší šanci, že objeví právě vaši prezentaci.

Neváhejte a pořiďte si webové stránky v době, kdy si myslíte, že je zrovna teď nepotřebujete.